Компанія Masiv з виробництва меблів із дерева на замовлення надає своїм клієнтам набір супутніх послуг:

  1. Різні види обробки дерева та виробів із нього: фарбування, тонування, лакування, полірування.
  2. Сушіння деревини.
  3. Шпонування плит.
  4. Дизайнерські послуги.
  5. Встановлення виготовлених виробів.
  6. Моделювання та розрахунки.
  7. Послуги 3D сканування.

Дерево - один з найкращих матеріалів для виготовлення меблів - натуральний та екологічно чистий. Разом з тим він має свої недоліки: вироби схильні до впливу температурних і погодних факторів, в дереві можуть завестися жучки чи цвіль.

Щоб уникнути появи подібних неприємностей, дерев'яні поверхні необхідно обробляти спеціальними засобами: оліями і захисними лакофарбовими матеріалами. Тонування виробів дає можливість зберегти їхню красу та милуватися природним виглядом натурального дерева тривалий час.

Лакування деревини проводиться для надання їй завершеного й привабливого виду. Це трудомісткий процес, в якому присутні такі етапи як шліфування та попередня сушка.

Для шпонировання плит в нашій компанії застосовуються такі породи натурального дерева як дуб, ясен, європейський горіх, американський горіх, клен, палісандр, карельська береза, зебрано.

Дизайнерські послуги, а також моделювання та розрахунки від нашої компанії - це розробка майбутніх виробів за індивідуальними розмірами, створення проекту і попереднього 3D сканування - як приміщення, так і виробу, щоб клієнт міг наочно побачити всі тонкощі та нюанси.

Така послуга як встановлення виробів від нашої компанії проводиться у випадку виготовлення корпусних меблів з необхідністю монтажу, проведення кріплень і підгонів.

Усі послуги від нашої компанії надаються професіоналами з великим досвідом, максимально швидко та ефективно.