Шпонування плит натуральним  шпоном по фанері, МДФ та ДСП

Шпонування меблів від компанії Masiv

Сучасний дизайнерський тренд - це максимально природні матеріали: дерево, камінь тощо. При створенні стильних інтер'єрів використовується не лише масив дерева, а й шпонована плита. Вона гармонійно поєднує в собі естетичну привабливість масиву дерева та зручність формату плити. Крім цього, плита - практичніша в експлуатації. Її сфера застосування дуже широка: міжкімнатні двері, фасади корпусних меблів, стінові панелі та перегородки.

Шпонування панелі на стіну

Компанія Masiv використовує для виготовлення меблів якісні шпоновані панелі з:

  • вологостійкої МДФ;
  • фанери;
  • ДСП.

Основа плити покривається тонким зрізом дерева з таких порід: дуба, ясена, європейського горіха, американського горіха, палісандра, карельської берези, зебрано - залежно від замовлення клієнта.

Меблевий шпон пресують на лист при високій температурі. Після цього матеріал шліфують, і потім він готовий до подальшої обробки. Майстри компанії займаються різанням, крайкуванням, свердлінням, стяжкою деталей і т.д.

Шпон на стіну можна зверху покрити лаком, бейцем (на основі натуральних олій) чи фарбою. Завдяки цьому виходить необхідний колір, а також додатковий захист від різних несприятливих впливів - вологи, вогкості, перепадів температури. І бейц, і фарба зверху обов'язково покриваються лаком. Кожна партія шпону відрізняється від інших за малюнком, текстурою та відтінком завдяки природним властивостям того чи іншого дерева. Кромка виготовляється з того ж дерева, що й шпонове покриття.

Покриття шпоном: переваги

  1. Універсальність застосування. Обробка шпоном плит застосовується у виробництві меблевих фасадів, стінових панелей, декоративних перегородок тощо.
  2. Унікальність. Завдяки тому, що в природній деревині не буває повторюваних візерунків, усі вироби - різні та оригінальні.
  3. Екологічність матеріалу. Покриття шпоном від компанії Masiv - екологічне й безпечне для здоров'я людини.
  4. Розумне співвідношення ціни та якості. Ціна шпонованих плит набагато нижча ніж продукція з масиву дерева, до того ж плити довго зберігають привабливість та мають тривалий термін використання.
  5. Нескладний догляд. Доглядати за шпонованими плитами дуже просто - достатньо періодично протирати їх мильним розчином.

Якісне вакуумне шпонування в Україні

Наша компанія з виробництва меблів із масиву дерева пропонує альтернативний варіант - елементи інтер'єру зі шпонованих плит, для створення яких використовуються цінні породи із застосуванням вакуумного преса. Пропонуємо якісне шпонування панелей та деталей різних розмірів і форм. Оздоблення шпоном із натуральних порід дерев надає виробам природності, що чудово виглядає в інтер'єрі.

Пропонуємо послуги досвідчених майстрів, які добре знають, як шпонувати якісно та швидко. Вам слід лише обрати основу, покриття для неї, колір і товщину. Усі плити виготовляються за індивідуальними замовленнями. Наші консультанти допоможуть з вибором та нададуть всю необхідну інформацію.