«Masiv» - це виробник якісних сучасних меблів в Україні. Компанія заснована у 2007 році, і з того часу число клієнтів у нас стає дедалі більшим. Наша команда професіоналів виготовляє вироби високої якості в різних стильових рішеннях, які при правильному догляді прослужать кілька десятків років. Фахівці компанії впевнені у своїй продукції, оскільки займаються повним циклом виробництва, контролюючи його на всіх етапах - від сушіння матеріалу до монтажу та встановлення меблів.

Менеджери компанії Masiv вислухають усі ваші побажання та підберуть оптимальний варіант на ваш бюджет. За наявності дизайн-проекту всі його моменти будуть враховані. У нас можна вибрати породу дерева, оббивні тканини, фурнітуру, комплектуючі, лакофарбові матеріали.

Усі наші вироби відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, вираженою міцністю, відповідністю стилю, гарною текстурою та якісною фурнітурою. Виробництво меблів з масиву дерева та інших матеріалів здійснюється на сучасному обладнанні. Програмне керування дозволяє обробляти вироби з максимально високою точністю. Усі розміри цілком відповідають зазначеним у проектах.

Ми виготовляємо унікальні екологічні меблі з цільного масиву дорогих порід дерева. Їх можна побачити в елітних готелях і ресторанах, заміських віллах та приватних будинках. Ми постійно отримуємо нові пропозиції щодо співпраці, оскільки клієнти нам довіряють. Адже наші авторські меблі не лише прикрашають інтер'єри, а й наповнюють їх особливим шармом, затишком і комфортом. Це показник респектабельності та успіху.

Звертайтеся в нашу компанію та обирайте бажаний варіант, відповідний загальному стилю вашого інтер'єру.