Дизайн інтер'єрів

Пропонуємо дизайн проект квартири та будинку з меблями на замовлення

Меблі на замовлення - чудовий варіант виготовити меблі в квартиру, будинок чи офіс з урахуванням усіх особливостей приміщення та потреб людей, що там перебувають. Меблі за індивідуальним замовленням відрізняються зручністю та унікальним стилем, проте разом з тим вони не дорожчі готових меблів від виробника. Ми співпрацюємо з усіма клієнтами на основі взаєморозуміння та опрацювання деталей. Незалежно від того, куди призначені виготовлені нами меблі – для дому, офісу, кафе чи готелю - ми завжди пропонуємо найоптимальніше рішення. До початку робіт ми надаємо послуги професіонала, що створює дизайн проект квартири чи будинку - всього інтер'єру приміщення чи предметів меблів - залежно від замовлення.

Комплексний підхід з послугами дизайнера інтер'єру

Компанія Masiv готова надати послуги дизайнера інтер'єру з меблями на замовлення. Величезні можливості власного виробництва, наявність всього необхідного обладнання, усі види оформлення меблів, різноманітність цінних порід дерева, співпраця з постачальниками якісних матеріалів і комплектуючих, досвідчена команда висококласних фахівців - усе це в комплексі робить співпрацю з нами зручною та вигідною.

Наші дизайнери спроектують меблі на будь-який бюджет, а потім, після затвердження проекту, майстри її виготовлять та встановлять.

Переваги замовлення дизайнера інтер'єру в Masiv

  1. Висока якість і короткі терміни виконання проекту.
  2. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  3. Вибір декору, надання дизайнерських послуг з урахуванням бюджету замовника.
  4. Різні пакети дизайн-проектів на вибір клієнта.
  5. Підбір декору, породи дерева, оздоблювальних матеріалів, фурнітури, текстилю входить до вартості проекту.

Послуги графічного дизайнера від нашої компанії

Послуги графічного дизайнера будуть на допомогу не лише у створенні повноцінного проектного рішення, а й попереднього 3D сканування. Дизайн проект інтер'єру він створює з урахуванням звичок господарів, також площі приміщення, зберігаючи його функціональне призначення та обраний стиль. Якими б не були масштаби Вашої оселі, знайдуться оптимальні рішення в роботах дизайнера. Оформлення будь-якого приміщення вимагає чіткого планування території та вибору кольорової палітри. Робота з підбору матеріалів і меблів ведеться на всіх етапах проекту. Замовити дизайнера інтер'єру можна за телефоном або після замовлення меблів.