Встановлення виробів власного виробництва та іниших виробників

Складальники корпусних меблів від Masiv та їхні послуги

Встановлення та складання меблів - це завершальний цикл виробництва меблів на замовлення. Компанія Masiv надає всі послуги щодо складання корпусних меблів і весь комплекс монтажно-встановлювальних робіт.

Початок робіт відбувається зі складальних операцій. Для того, щоб якісно зібрати меблеві модулі, не пошкодивши при цьому підлогу та стіни приміщення, майстри зі складання меблів готують простір для проведення робіт. Зазвичай обирається центральна частина приміщення.

Другою обов'язковою умовою є можливість переміщення складених виробів на місце монтажу меблів. Масивні вироби, якщо є потреба встановити меблі на замовлення в невеликих приміщеннях, зазвичай там і збираються. Таким чином виключаються пошкодження стін та меблів при переміщеннях. Так само, на місці, збираються й меблі з надто складними конструкціями.

Як працюють майстри зі встановлення корпусних меблів

Робоча зона приміщення закривається будь-яким захистом - листами ДВП чи гофрованого картону, щоб не допустити ушкоджень покриття підлоги або деталей, які складаються.

Усі складені вироби на місці збірки переносяться на місце встановлення тільки вручну, оскільки навіть підкладена під ніжки меблів тканина може не вберегти підлогу від пошкоджень. У зв'язку з цим краще спочатку продумати переміщення меблів, ніж потім позбуватися ушкоджень підлоги.

Наші складальники корпусних меблів працюють, використовуючи відповідні креслення та монтажні схеми. За наявності складальної документації, відповідного досвіду та якісної фурнітури послуга складання меблів надається швидко і злагоджено. Часто меблеві конструкції кріпляться до підлоги, стелі та несучих стін.

Послуга збирання меблів входить до вартості замовлення

Якщо послуги складальників меблів прописані в договорі, то команда фахівців виїде на місце встановлення й монтажу . Як же працюють наші професійні майстри з меблів? Основні етапи процесу монтажу:

  • розпакування меблевих деталей, кріплення та фурнітури, що йдуть в комплекті. Перевірка відповідності кольору, якості та кількості;
  • перевірка наявності схеми і креслення;
  • монтаж полкотримачів, петель, планок, стяжок, з'єднання елементів каркасу, монтаж ніжок та ручок, встановлення дверей, кріплення дзеркал;
  • фіксація вбудованих меблів на стінах, монтаж розсувних систем під шафи-купе;
  • регулювання фасадів: посилюються або послаблюються болти меблевих петель;
  • встановлення стільниць;
  • перевірка чіткості навішування підвісних ящиків.

Розцінки на складання меблів від компанії Masiv нижчі ніж у конкурентів, тому в нас вигідно замовляти все в комплексі - виготовлення та встановлення меблів разом із складанням від професійних виконавців.