Шпон

Шпон - це дуже тонкий зріз деревини, ширина якого коливається від 0,1 до 10 мм. Існує чотири способи його виготовлення:

  • шпон пилений: виготовляється методом розпилювання дощок, застосовується у виробництві ламінату й паркету;
  • шпон файн-лайн: виготовляється зі щепи м'якої деревини у вигляді листів. Оскільки його текстура завжди однакова, то можна отримати фрагменти з однаковим малюнком;
  • шпон струганий: виходить внаслідок стругання брусків дерева, застосовується для покриття меблів;
  • шпон лущений: робиться на спецобладнанні, з нього виготовляється фанера.

Сировиною можуть служити різні породи дерева, в компанії Masiv це такі як: шпон дуба, шпон європейський горіх, шпон американський горіх, шпон з клена, палісандра, шпон карельська береза, зебрано, шпон ясена.

Секрет успіху шпону - в його невисокій, порівняно з масивом дерева, ціні, і в тому, що на вироби зі шпонованих плит витрачається набагато менше дерев, ніж на меблі з масиву. Елементи шпону можна комбінувати за кольором і малюнком в одному виробі, а у виробах з масиву це неможливо. У меблів зі шпону видимі сторони покриті тонким деревним листом, накладеним на панель МДФ. Виробництво таких меблів автоматизовано, у роботі застосовуються стружка, лак, клей, фарба.

Масив деревини

Меблі з масиву на 100% складаються з деревини - і корпус, і внутрішня частина. Коштують вони недешево, оскільки виготовляються найчастіше на замовлення, за індивідуальними проектами, а не масово, на фабриках. Такі меблі - екологічні, багато елементів виготовляються вручну. У виробництві меблів з масиву застосовується шліфувальне обладнання, пилки та пневматичні пістолети.

Хибна думка щодо меблів з масиву - про їхню недовговічність. Таке можливо лише за порушення технологій просушування деревини. Меблі з добре висушеного дерева прослужать 20 і більше років без будь-яких проблем. З переваг можна назвати привабливий статусний вигляд, приємний запах, індивідуальність кожного виробу.

У компанії Masiv для меблів з натуральної деревини використовуються такі породи: масив бука, масив ясена, масив горіха, червоне дерево, масив клена.

Матеріали для корпусних меблів

Велика частина корпусних меблів в компанії Masiv виготовляється з матеріалів на основі деревини. Для меблів на замовлення використовується цілісний масив дерева, а також МДФ, вологостійка плита ДСП, фанера для меблів. Крім традиційних матеріалів для оформлення часто використовуються скло, пластик і дзеркала.

Натуральне дерево частіше використовується у виробництві фасадів і каркасів корпусних меблів, а також їх оздоблення. Якість виробів залежить від хорошого просушування, відсутності сучків і тріщин. Виглядає дорого та розкішно, застосовується для заміських вілл, дорогих готелів та ресторанів.

ДСП - ламінована деревно-стружкова плита, яка для багатьох видів сучасних корпусних меблів є основою. Має привабливий вигляд та відмінні споживчі властивості. Може бути різної текстури й забарвлень.

МДФ вологостійка - деревоволокнисті плити середнього рівня щільності. Виготовляється методом пресування під високим тиском і відповідній температурі дрібнодисперсної стружки. Стійка до вологи й механічних пошкоджень. Застосовується для меблів кухні, спальні, вітальні, дитячої.

Тканини для меблів

Оббивна тканина для м'яких меблів має важливе значення - саме від її вигляду залежить привабливість виробу. Компанія Masiv використовує виключно якісні оббивні тканини, що володіють найкращими характеристиками: зносостійкістю, міцністю, унікальними текстурами та модними візерунками. Крім того, м'які меблі повинні легко й швидко очищатися, особливо встановлені ​​в місцях активного користування - готелях, ресторанах та інших закладах. Ми надаємо на вибір клієнтам такі види оббивних тканин: велюр для меблів, мікрофібру, натуральну меблеву шкіру, жаккард, гобелен, екошкіру для меблів та інші. Асортимент наших тканин постійно поповнюється, тому кожен зможе знайти й замовити те, що йому підходить.

Лакофарбові матеріали

Щоб зовнішній вигляд виробів з дерева був бездоганним, їх необхідно покривати якісним захистом, роль якого виконують лакофарбові матеріали. Для малоцінної деревини вони нададуть багатого вигляду, а для дорогої породи - надійного захисту від зовнішніх впливів і механічних ушкоджень. Вміло нанесене покриття підкреслить природну красу натурального малюнка дерева. У компанії Masiv застосовуються лакофарбові матеріали брендів, які чудово зарекомендували себе в цьому сегменті: Sayerlack, Adler Lacke, Remmers, Ilva, Kemichal. Усі лаки і фарби відрізняються нетоксичністю, надійністю, збереженням малюнка дерева, благородним блиском, хорошою прозорістю, вологостійкістю, багатством кольорової палітри.

Фурнітура

Меблева фурнітура від компанії Masiv - це функціональні, якісні та доступні за ціною комплектуючі для виробництва всіх видів побутових та комерційних меблів. Ми застосовуємо вироби, володіючі достатнім рівнем надійності, модним дизайном, що дозволяють впевнено комплектувати як домашні меблі, так і офісні, а також призначені для готелів і ресторанів.

У своїй меблевій продукції ми використовуємо фурнітуру від таких відомих компаній як: Fadex, Blum, Hettich, Hafele та інших. Це пристрої для розсувних фасадів та таких, що розкриваються, а також ящиків кухонних шаф, петлі й доводчики Blum, амортизатори для міжкімнатних дверей, направляючі, повні набори для підвісних та опорних розсувних систем.