Проектування меблів, професійна консультація спеціалістів

Виробництво меблів починається з їхнього проектування. Безпосередньо проектування також має кілька етапів. За допомогою сучасних комп'ютерних технологій і програм для конструювання меблів створюється 3D візуалізація всіх складових інтер'єру та їхнього розташування в приміщенні. Дизайнер від компанії Masiv спроектує зображення для замовника, щоб він зміг вносити свої побажання й корективи, обрати й замовити найоптимальніший варіант із запропонованих. Коли проект затверджується, ми розпочинаємо виконання робіт.

Програма для конструювання меблів: нюанси

Якщо клієнти замовляють проектування під час виготовлення для них меблів на замовлення, не дуже чітко уявляючи, що саме їм потрібно: який стиль, колір, вид матеріалу, то дизайнер може самостійно запропонувати варіант, попередньо уточнивши їхні вимоги та побажання.

Сучасні комп'ютерні технології дозволяють здійснювати моделювання меблів швидше, ніж кілька років тому, до того ж максимально якісно. Дизайнери, які працюють з такими комп'ютерними програмами, добре знають тонкощі розрахунків та проектування меблів, тому виконують усе швидко і на високому рівні.

Конструктор корпусних меблів

Ми знаємо, як спроектувати меблі для певного інтер'єрного стилю, у якому все гармонує:

  • забарвлення;
  • оббивка;
  • деталі меблів;
  • стіни й підлога.

Меблі краще розміщувати таким чином, щоб не захаращувати простір, а навпаки, створювати в приміщенні затишок та комфортність.

Конструктори компанії Masiv працюють у спеціальних програмах для моделювання меблів, щоб заздалегідь бачити зображення подальшої розстановки, і продемонструвати її замовнику. Переваги попереднього конструктора корпусних меблів:

  1. Унікальні проекти моделюються в одному екземплярі.
  2. Пропонується широкий асортимент матеріалів та фактур.
  3. Весь інтер'єр ретельно продумується.
  4. Ціни складових дуже точно прораховуються.

Завдяки програмам для розрахунку меблів і моделювання замовник отримує виріб необхідних йому розмірів, з урахуванням всіх отворів, ніш, висоти стелі, наявності дверей та вікон. Послугу дизайну й проектування меблів онлайн, а також інших предметів інтер'єру на замовлення в компанії Masiv можуть отримати всі бажаючі.