Кухня в стилі лофт: переваги та недоліки

Багато великих заводів і фабрик зазнали краху, і їхні величезні приміщення спорожніли. Незабаром ці будинки зайняли творчі люди, використовуючи їх для майстерень, офісів та житла, звідки й пішла мода на такий незвичайний стиль – індустріальний.

Цегляні неоштукатурені стіни, дроти, комунікаційні труби, надмірний простір – усе це властиво модному сьогодні стилю лофт. Оскільки велика кількість вільного місця - одна з характерних рис цього інтер'єрного стилю, то оформлюючи лофт-кухню, її територію часто поєднують з вітальнею, за рахунок чого місця стає більше.

Кухня в стилі лофт, як правило, з великими вікнами, добре освітлена. Вінтажні м'які меблі гармонійно виглядають із супермодною побутовою технікою, а навмисна недбалість оформлення – з максимальним комфортом.

Відмінності кухні, виконаної в стилі лофт

Усі інтер'єрні стилі мають як свої переваги, так і недоліки, тому перед тим як облаштовувати кухню в стилі лофт, який сподобався на перший погляд, потрібно більше дізнатися про нього.

Оскільки в стилі лофт комунікації не заведено ховати, а, навпаки, виставляти напоказ, такий варіант, звичайно, менш витратний, ніж загальноприйнятий. З меблів можна використовувати ретро варіанти та вінтажні екземпляри, проте оскільки вони зазвичай надзвичайно дорогі, то більшість вирішує проблему тим, що замовляють сучасні меблі для кухні зі штучним старінням.

Стіни в кухні лофт - без покриття штукатуркою, а замість великої кількості кухонного начиння встановлюється вбудована побутова техніка.

Занадто великий простір зонується прозорими чи декоративними перегородками, іноді – меблями. Замість картин на стінах краще виглядають чорно-білі постери або фото в стилі 30-х років - періоду зародження стилю лофт.

В інтер'єрі використовуються такі матеріали:

Крім того, часто використовується оздоблювальна плитка, виготовлена ​​зі старовинної цегли. Матові дерев'яні стільниці, раковини з нержавіючої сталі, хромоване начиння, холодильник із 50-х років – усе це посилює ефект стилю лофт.

Меблі та освітлення для кухні лофт

Продумуючи кухонний меблевий гарнітур, який пасуватиме для розміщення в інтер'єрі лофт, найкраще зупинити свій вибір на матових дерев'яних фасадах, масивних стільницях, монохромних кольорах. Поверхні корпусних меблів краще зробити матовими, оскільки глянець не характерний для стилю лофт.

Функціональне освітлення необхідно продумати для кожного куточку кухні: над раковиною, плитою та над столом. В якості світильників – прості лампи, люстри та бра - у вигляді лампочок без плафонів.

Замовити меблі для кухні в стилі лофт, а також в інших модних стилях можна в компанії MASIV. Тут швидко та за прийнятною ціною виготовлять меблі на замовлення з масиву натурального дерева, шпону, МДФ, вологостійкої ДСП.

Інші статті

Стрічкові сходи з натурального дерева

Стрічкові сходи з натурального дерева

Якщо вам необхідно встановити в будинку, котеджі чи квартирі сходи, ми рекомендуємо звернути увагу на стрічкові дерев'яні сходи, що відрізняються особливою витонченістю та красою.