Що таке дизайн-проєкт інтер’єру?

Дизайн-проєкт - це концепція майбутнього інтер'єру з докладною технічною інформацією щодо його реалізації. Проєкт дизайну потрібний не тільки для економії часу та коштів, а й збереження ваших нервових клітин та хорошого настрою.
Усі, хто мав справу з ремонтом свого помешкання чи комерційного приміщення (офісу, магазину) без детального плану дій, знають, як важко, а часом неможливо обійтися без дизайн-проєкту.
Навіть якщо дизайнер інтер'єру захоче зробити щось сам для себе, він почне саме з дизайн проєкту.

Звичайно, ви можете ризикнути та спробувати самостійно втілити свої ідеї та бачення майбутнього інтер'єру, і на словах чи малюнках (завантажених з інтернету) пояснювати будівельникам або майстрам, що вам потрібно. Проте як показує практика, краще не експерементувати з цим, тому що в кінцевому результаті ви не отримаєте бажаного, а даремно витрачені кошти та дорогоцінний час вже не повернути.

Отже, не варто вчитися на своїх помилках, а довіритися досвідченому дизайнеру інтер'єрів.
Так, послуги дизайнера інтер'єру не безкоштовні, і вам обирати, чи витратити невеликі кошти (в середньому 5% від загального бюджету на ремонт) на функціональний, стильний дизайн та подальший комфорт.

Інші статті

Стрічкові сходи з натурального дерева

Стрічкові сходи з натурального дерева

Якщо вам необхідно встановити в будинку, котеджі чи квартирі сходи, ми рекомендуємо звернути увагу на стрічкові дерев'яні сходи, що відрізняються особливою витонченістю та красою.