Компанія виробництва меблів на замовлення Masiv надає послугу 3D-сканування приміщень в цілому, і меблів зокрема. Ми працюємо на професійному обладнанні високої якості -лазерним сканером Leica BLK360. Отже, що ми пропонуємо:

  • сканування окремих деталей меблів;
  • сканування предметів меблів в готовому вигляді;
  • сканування інтер'єрів приватних будинків і квартир;
  • сканування в рекламних цілях - інтер'єрів приватних організацій, готелів, ресторанів, кафе;
  • сканування об'єктів різних розмірів.

Послуга 3d сканування

Послуга 3D сканування є перетворення реального об'єкта в його цифрове зображення. Це зовсім нескладний процес за наявності лазерного 3D сканера. У ньому завжди більшою чи меншою мірою використовується випромінювання. Пристрій отримує дані про властивості предмета сканування, його забарвлення й особливості. Радимо обирати послуги 3Д-сканера при замовленні моделювання складного об'єкта, внаслідок чого буде отримана його цифрова модель.

Процес 3D моделювання архітектури за своєю сутністю дуже схожий на тривимірну систему зору людини. Точність створення моделі 3Д гарантується внаслідок застосування додаткової техніки - наприклад, підсвічування чи спалаху.

Якість послуги сканування в цілому залежить від пристрою сканера і параметрів обраного об'єкта. Для досягнення максимальної деталізації отримані зображення допрацьовуються фахівцем. 3D сканування об'єктів великих розмірів реалізується за допомогою групової корекції знімків, отриманих в результаті його фіксацій з різних сторін.

Методи тривимірного лазерного сканування

Методи 3Д лазерного сканування діляться на контактні та безконтактні. При контактному способі лазерний сканер взаємодіє безпосередньо з досліджуваним об'єктом. Безконтактний виконується сканерами двох типів:

  1. Активними 3D сканерами, які випромінюють спрямовані хвилі на об'єкт та фіксують їхнє відображення. Це можуть бути рентгенівські промені, ультразвук і світло.
  2. Пасивними, що фіксують відбите від об'єкта випромінювання, найчастіше це світло.

У компанії Masiv разом з меблями на замовлення надається послуга лазерного сканування, ціна якого доступна, щоб наочно розглянути всі тонкощі майбутніх виробів окремо або в інтер'єрі загалом.