Дерев'яні сходи

Сходи в домі - це не просто необхідний у побуті елемент, але й окраса та привабливість Вашої оселі. Окрім функціонального навантаження, вони виконують ще й важливу естетичну функцію, створюючи неповторний дизайн і комфорт. Це не тільки споруда, що допомагає потрапити на верхній рівень, а й важливий елемент інтер'єру, який впливає на його зовнішній вигляд, розташування меблів і декору.

Саме тому до вибору сходів необхідно підійти з усією серйозністю. Сходи повинні не тільки відповідати загальній концепції інтер'єру, але і бути максимально функціональними та зручними у використанні, створюючи ідеальний баланс архітектурного стилю і практичності. Крім цього, конструкція будь-яких сходів повинна відповідати трьом основним принципам - надійності, безпеці і комфорту.

Саме такі дерев’яні сходи на другий поверх для Вашого дому створює компанія «Масив». Ми завжди керуємося смаковими уподобаннями господарів будинку, його розмірами та стилем.

Особливу роль при створенні сходів спеціалісти компанії «Масив» надають їх безпеці та зовнішньому вигляду, а продумана до дрібниць практичність допоможе у побуті.

Фахівці вважають, що сходи як вузлова точка інтер'єру несе в собі найважливіше конструктивне і стильове навантаження. Гармонії між функціональністю і естетичністю можна досягти в результаті ретельного планування на стадії первинної розробки проекту. Геометричну побудову сходів, залежну від матеріалу, дизайну, умов експлуатації, потрібно визначити ще до початку проведення оздоблювальних робіт. А далі – це вже питання часу та нашої майстерності.

Звертайтеся в компанію «Масив» і ми виготовимо для Вас не просто сходи, а справжній архітектурно-мистецький об’єкт, який милуватиме око Вам і Вашим гостям впродовж багатьох років!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: